De matchers.

  • Happy rebel
  • Coffeelover
  • Niet de geduldigste

Lisa Verzelen

Founding Matchmaker
Lisa@match-jobs.be

  • Ondernemer
  • Familiemens
  • Work hard, play hard

Timothy Maes

Founding Matchmaker
Timothy@match-jobs.be

  • Expertise troef
  • Klant staat centraal
  • Passie voor lekker eten en drinken

St├ęphanie Veldeman

Chief Operating Officer
Stephanie@match-jobs.be

Kantoor
Oudenaarde

Beverestraat 18, 9700 Oudenaarde
055 35 19 88

  • Vastberaden
  • Luisterend oor
  • Zorgende persoonlijkheid

Helena Van Houtte

Expert Matchmaker
Helena@match-jobs.be

  • Family first
  • Miss positive
  • Genieter

Ann-Sophie Aelvoet

Talent Matchmaker
Ann-sophie@match-jobs.be

Kantoor
Waregem

Gentseweg 203, 8790 Waregem
056 14 19 10

  • Doorzetter
  • Zorgzaam
  • Sociaal

Katinka Ackx

Cli├źnt Matchmaker
Katinka@match-jobs.be

Samenwerken aan je toekomst?

Vul onderstaand formulier in en wij helpen u zo snel mogelijk.


    Upload je cv

    Geen zin om uren door vacatures te bladeren?

    Solliciteer spontaan, zo kunnen we snel luisteren naar jouw verhaal.