De matchers.

Kantoor
Kuurne

Rijksweg 1, 8520 Kuurne
056 14 19 10

  • Familiemens
  • Zorgzaam
  • Sociaal

Loes Waerniers

Talent Matchmaker
loes@match-jobs.be
056 14 19 10

  • Enthousiast
  • Vriendelijk
  • Behulpzaam

Gwendoline Husson

Talent Matchmaker
gwendoline@match-jobs.be

Kantoor
Oudenaarde

Beverestraat 18, 9700 Oudenaarde
055 35 19 88

  • Expertise troef
  • Klant staat centraal
  • Passie voor lekker eten en drinken

St├ęphanie Veldeman

Chief Operating Officer
Stephanie@match-jobs.be

  • Vrolijk
  • Behulpzaam
  • Ruimdenkend

Delphine Van den Berghe

Digital Talent Hunter
delphine@match-jobs.be
055 35 19 88

Founders

  • Happy rebel
  • Coffeelover
  • Niet de geduldigste

Lisa Verzelen

Founding Matchmaker
Lisa@match-jobs.be

  • Ondernemer
  • Familiemens
  • Work hard, play hard

Timothy Maes

Founding Matchmaker
Timothy@match-jobs.be

Digital
Talent Hunters

  • Vrolijk
  • Behulpzaam
  • Ruimdenkend

Delphine Van den Berghe

Digital Talent Hunter
delphine@match-jobs.be
02 486 70 71

Samenwerken aan je toekomst?

Vul onderstaand formulier in en wij helpen u zo snel mogelijk.


    Upload je cv

    Geen zin om uren door vacatures te bladeren?

    Solliciteer spontaan, zo kunnen we snel luisteren naar jouw verhaal.